+421 44 430 31 34   Mobil +421 902 907 899

flora@besenovaflora.sk

GPS:  49° 5' 59.54" N 19° 26' 33.87" E

 

 

SK | DE | EN | HU | PL | RU

BEŠEŇOVÁ
BEŠEŇOVÁ
čítaj viac
Lyžovanie
Lyžovanie

Moderné lyžiarske strediská v okolí Bešeňovej

čítaj viac
Turistika
Turistika

Vychutnajte si krásy Nízkych Tatier

čítaj viac
Region Card Liptov
Region Card Liptov

LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie

čítaj viac

Region Card Liptov

 

Region Card

LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie. Urobte si z najkrajších dní a chvíľ v roku mimoriadny zážitok a objavte magickú destináciu Liptov! Pre veľkých tú najväčšiu outdoorovú arénu medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami, pre malých to najlepšie prírodné ihrisko na Slovensku.

Špeciálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy na vstupy na viac ako 50 najväčších zimných atrakcií a výletných miest LIPTOVa. Relax v termálnych bazénoch a wellness svetoch, či pod originálnymi palmami, jazda na najdlhších toboganoch, nová energia na lyžiarskych svahoch, ako aj pod nimi, výlety lanovkami na kopce pod šírim nebom, objavovanie podzemného sveta jaskýň, návšteva zaujímavých múzeí, galérii, skanzenov, jazda na bobovej dráhe, adrenalínový rafting, lanový a horský bike park, zábava a príjemný pobyt v zariadeniach v tradičnom liptovskom i modernom štýle a ďalšie možnosti zábavy s atraktívnymi zľavami – s LIPTOV Region Card.